„Kto pracuje przez cały dzień ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy”

W piątek 22 czerwca w hotelu Rydzewski w Ełku mieliśmy okazję wysłuchać wspaniałego wykładu dr Małgorzaty Stręk na temat nowych rewelacyjnych produktów wspomagających układ krwionośny i nie tylko. Dr Małgorzata Stręk była zasypywana pytaniami przybyłych gości, na które chętnie skrupulatnie odpowiadała. Spotkanie przerosło nasze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się aż takiego zaangażowania zaproszonych gości.

W drugiej części spotkania miałem okazję podzielić się swoimi doświadczeniami. Opowiedziałem przybyłym gościom, co sprawiło, że podjąłem  współpracę z firmą Forever Living Products.

Chciałbym tą informacją podzielić się także z Tobą.

Około 7 lat temu pewien młody człowiek – Piotr Michalak namawiał mnie do podjęcia współpracy z jego firmą szkoleniową. Odrzucałem jego propozycje, twierdząc, że nie potrzebuję pomocy od tak młodego wydawać by  się mogło niedoświadczonego człowieka. Zasłaniałem się brakiem czasu, gdyż pracowałem ciężko od rana do wieczora. Powtórzę tutaj cytat Johna Rockefellera, który zauważyłeś w tytule tego artykułu:

„Kto pracuje przez cały dzień

ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy”

Co sądzisz o tym? Czy to prawda?

W moim przypadki tak było. Pracowałem coraz ciężej. Moje dochody malały, a koszty życia rosły.

Czy też tak masz?

Przez wiele lat otrzymywałem od Piotra Michalaka wiadomości z coraz to nowymi propozycjami. Nie brałem ich na poważnie, aż do momentu kiedy Piotr zaczął osiągać niesamowite efekty w swojej branży. Można powiedzieć, że został młodym milionerem (teraz mieszka w Ełku, może go znasz?). Wtedy zacząłem śledzić dokładnie jego karierę. W jednym z wywiadów Piotr Michalak zdradził, że jego podejście do biznesu zmieniło się diametralnie po przeczytaniu książki Roberta Kiyosakiego „Kwadrant przepływu pieniędzy”. Zaciekawiony sięgnąłem po tą lekturę. Jest tam mowa o finansach osobistych, o których nie uczą w szkołach i na uczelniach. O systemach pracy i zarabiania pieniędzy, których wcześniej w ogóle nie brałem pod uwagę.

W tym samym okresie poznaliśmy Jolę Jankowską, która opowiedziała nam o Forever, o niesamowitych możliwościach, narzędziach do mądrej pracy.

Łącząc oba wydarzenia zobaczyliśmy szansę na zmianę w naszym życiu. Mając wyznaczone konkretne cele podjęliśmy współpracę.

Założyciel firmy Forever Rex Maughan powiedział kiedyś:

„Jedną z największych przyczyn chorób na świecie

jest pusty portfel.

Jeżeli chcesz, by ludzi cierpiących było mniej,

daj im szansę zarobić na godne życie.”

Właśnie przekonaliśmy się, że Forever dało nam taką szansę.

Co daje nam współpraca z Forever?:

  1. Lepsze zdrowie
  2. Większe dochody
  3. Bezpieczną przyszłość

Korzystając ze swoich doświadczeń zachęcam Cię do przeczytania książki Roberta Kiyosakiego, a jeżeli chcesz dowiedzieć się co Tobie może dać współpraca z Forever skontaktuj się ze mną. Chętnie pomogę Ci w realizacji Twoich planów.

pozdrawiam

 

 

PS. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, spodobała Ci się ta wiadomość!
Jeśli masz do mnie pytania odnośnie tego szkolenia, daj śmiało znać.
Daj mi znać co o tym myślisz i czy chcesz, abym czasem
dzielił się takimi przemyśleniami – czy to dla Ciebie przydatne.
Podziel się swoimi uwagami w komentarzu.

Komentarze

komentarze